Kúpiť masérske potreby – e-shop

Sprievodca výberom
masérskych potrieb


Masérske potreby  >  Ako vybrať masérske potreby?

Ako vybrať masérske potreby?

Masérske potreby vyberáme najmä podľa:

  • účelu - k masáži celého tela, alebo len jeho častí, napríklad na nohy alebo chrbát
  • funkcia - niekomu stačí masážne nástavce, ďalší používatelia si želajú aj vyhrievanie, jednoduché použitie pomôcky v aute, alebo teraz toľko žiadané vibrácie
  • ceny - potrebnú službu Vám preukáže aj jednoduchá masážna potreba, ale naozajstný komfort a účinky ako zo salónu očakávajte až od drahšieho výrobku

Masérske potreby podľa účelu

Masérske potreby sú rozdelené podľa častí tela, na ktoré pôsobia:

  • môžu to byť potreby určené na nohy a chodidlá
  • masérske potreby na masírovanie chrbta (napr. masážne prístroje / podložky do áut)
  • masérske potreby použiteľné na celé telo (prístroje na masírovanie jednotlivých častí tela, ktorým masírujete postupne väčšinu svalov)

Masérske potreby podľa funkcií a programov

Ďalej sa masérske potreby líšia podľa dostupných funkcií. Klasikou sú potreby pre relaxačné a regeneračné masáže. Novinkou sú vibromasážne stroje, ktoré za pomoci vibrácií pomáhajú formovať telo a chudnúť veľmi rýchlo a bez náročného cvičenia.

Ďalej môžete vyberať masérske potreby podľa ceny, značky, recenzií ostatných používateľov.

Vyberte si masérske potreby v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame masérske potreby

Novinky

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi obnovuje tok energie v tele. Používajú sa pri nej nahriate lávové kamene, ktoré dokážu dlho kumulovať teplo, uvoľňujú niektoré anióny kovov a zároveň disponujú určitou silou.

Čo hovoria odborníčky o vibromasážnom páse

Medzi masérske potreby profesionálov patria stále častejšie aj vibromasážne pásy. Možno ich totiž použiť nielen pre účinné formovanie postavy, ale po konzultácii s lekárom, aj pri liečbe reumatizmu a iných ochorení kostí a kĺbov.

Masážne lehátko - základná masérska potreba

Túžite po masážach v pohodlí domova? Môžete si ich dopriať prostredníctvom služieb mobilného maséra, alebo vďaka vlastnému masážnemu lehátku - treba sa v masírovaniu striedať s partnerom.

K čomu je dobré tejpovanie?

Možno ste pri športovom prenose zahliadli na tele vášho favorita farebné pásky a zaujímate sa, na čo sú dobré. Pokúsime sa to vysvetliť.

všetky novinky