Kúpiť masérske potreby – e-shop

Sprievodca výberom
masérskych potrieb


Masérske potreby  >  Typy masérskych potrieb

Typy masérskych potrieb

Masérske potreby sa líšia účelom používania, technológiami, cenou a účinkom na ľudské telo a zdravie.

Ručný masážny prístroj

K účinnej masáži celého tela ponúka tri vymeniteľné hlavice a dva stupne intenzity. Zaberá aj na celulitídu, zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, pôsobí proti stresu.

Masérske podložky, vankúše, matrace

K rozmanitým celkovým aj čiastočným masážam, napríklad shiatsu, na chodidlá alebo chrbát, vhodné k domácemu i profesionálnemu použitiu.

Vibračné pásy a dosky

Revolučné masérske potreby pre aktívnu relaxáciu tela, k odbúravaniu prebytočného tuku i regeneráciu svalov po športových výkonoch. Vďaka vibráciám zvyšujete účinnosť cvičenia až 3x!

Kúpte si moderné masérske prístroje v špecializovanom e-shope.

Zdieľajte článok


Odporúčame masérske potreby

Novinky

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi obnovuje tok energie v tele. Používajú sa pri nej nahriate lávové kamene, ktoré dokážu dlho kumulovať teplo, uvoľňujú niektoré anióny kovov a zároveň disponujú určitou silou.

Čo hovoria odborníčky o vibromasážnom páse

Medzi masérske potreby profesionálov patria stále častejšie aj vibromasážne pásy. Možno ich totiž použiť nielen pre účinné formovanie postavy, ale po konzultácii s lekárom, aj pri liečbe reumatizmu a iných ochorení kostí a kĺbov.

Masážne lehátko - základná masérska potreba

Túžite po masážach v pohodlí domova? Môžete si ich dopriať prostredníctvom služieb mobilného maséra, alebo vďaka vlastnému masážnemu lehátku - treba sa v masírovaniu striedať s partnerom.

K čomu je dobré tejpovanie?

Možno ste pri športovom prenose zahliadli na tele vášho favorita farebné pásky a zaujímate sa, na čo sú dobré. Pokúsime sa to vysvetliť.

všetky novinky