Kúpiť masérske potreby – e-shop

Sprievodca výberom
masérskych potrieb


Masérske potreby  >  Ako pomáhajú masážne oleje

Ako pomáhajú masážne oleje

Masáž predstavuje tradičný a zároveň veľmi príjemný spôsob liečby a posilnenie organizmu. V našej uponáhľanej dobe sa k nej obraciame čoraz častejšie a jej účinky umocňujeme masážnymi olejmi.

Je jedno, či zvolíte masáž v salóne, alebo v domácich podmienkach, treba partnerskú. Aj jej dĺžka môže byť rôzna, ale vždy platí, že v súčinnosti s olejčeky vám prinesie toľko potrebnú úľavu a uvoľnenie.

Masážne oleje pomáhajú zmierniť bolesti a svalové napätie, posilňujú imunitu, regenerujú pokožku, svaly a kĺby. Dokážu však tiež povzbudiť myseľ a odstrániť únavu. Nie nadarmo sa hovorí, že po dobre vykonanej masáži je človek ako znovuzrodený!

3 tipy na masážne oleje od profesionálov

Skúsení maséri volia najčastejšie nasledujúce oleja, vyrobené len z prírodných zložiek:

1. Športové - určený na regeneráciu po svalovej únave, pri pomliaždeninách a natiahnutí svalov. Obsahuje silice z rozmarínu, borovice, mäty, citrónu a pomaranča.

2. Stimulačne - dodáva energiu pri fyzickom a psychickom vyčerpaní. S mätou, rozmarínom a borievkou.

3. Orientálne - k relaxačné masáži pri strese, pre celkové upokojenie organizmu. S kardamonom, jazmínom a pomarančom.

Vytvorte zo svojho domova wellness oázu

Žiadaný je tiež masážny olej s obsahom kakaa alebo masážny gél proti celulitíde, účinný vďaka antioxidantom z hroznového vína. Všetky sú využiteľné aj v domácich podmienkach a spolu s ďalšími masérskym potrebami je pohodlne nakúpite v e-shope inSPORTline. Nadchádzajúce zimné obdobie je pre wellness aktivity obzvlášť príhodné!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 17. 11. 2015


Odporúčame masérske potreby


Ďalšie novinky

Spoznajte najlepšie masáže sveta

Čoskoro bude leto, a to sa spája s cestovaním. Dnes už skoro nikoho nebaví obyčajné povaľovanie sa na pláži – ľudia chcú zážitky, medzi ktoré patria aj exotické masáže. Dopriať si ich v krajine pôvodu znamená úplne najviac!

29. 4. 2016

6 efektov, ktoré prináša masírovanie nôh

Aziati sa majú! Môžu totiž využívať špeciálne salóny zamerané na masáž chodidiel. My sme však kreatívni a dokážeme si túto činnosť preniesť do domáceho prostredia. Prečítajte si, čo všetko vám poskytne pravidelná masáž nôh, treba pred spaním.

30. 3. 2016

Ako pomáhajú masážne oleje

Masáž predstavuje tradičný a zároveň veľmi príjemný spôsob liečby a posilnenie organizmu. V našej uponáhľanej dobe sa k nej obraciame čoraz častejšie a jej účinky umocňujeme masážnymi olejmi.

17. 11. 2015

všetky novinky